Značka TOSCA BLU se pro tvorbu nové kolekce Jaro/Léto 2017 nechala inspirovat africkým světem vzorů, který s sebou přináší mix určitých barev.

Tyto jasné a nápadité barvy budí pozornost okolí, proto s kolekcí Jaro/Léto od TOSCA BLU určitě neprojdete bez povšimnutí.

Vzory použity v kolekci jsou odvozeny z etnických vzorů a tisků různých afrických kmenů, barev, které tyto kmeny používají.

Proto kabelky nové kolekce Jaro/Léto 2017 hrají dekorem, živými barvami a geometrickou grafikou. To vše v souladu se stylem značky TOSCA BLU dalo vzniknout pro oko přitažlivému stylu, který se současně příjemně nosí a snadno kombinuje s šatníkem každé ženy.

Nová sezóna, která je mixem inspirace Afrikou, s prvky sedmdesátých let, doplněna o spoustu černé barvy, je plná pozitivní energie.

Kmenové vzory, africké barvy, gobelínové výšivky, patchwork, grafické potisky, cvočky, flitry nebo korálky dodávají efekt výjimečnosti doplňkům určeným ke každodennímu nošení.

Nejnovějším trendem připomínající osmdesátá léta je „efekt měkkých rohů“, jemné a zvlněné prošívání, ideální pro měkké kabelky, jimž dává strukturu a siluetu.