Nová kolekce obuvi  pro sezónu Jaro/Léto 2017 od značky TOSCA BLU Shoes má DNA zrozenou pro styl „easy cool“.

Z nové kolekce vyzařuje uvolněný duch, spojující důraz na detail s městským elegantním stylem. Kolekce obuvi má ve své DNA rysy mladé dívky, je uvolněná a přitom elegantní, zaměřená na pohodlí, aniž by obětovala svou ženskost tvořenou z malých detailů a bohatou na kreativní a inovátorské materiály.

Energický „pánský“ styl obuvi je nově interpretován s dívčími detaily a ukazuje svou ženštější stránku.

Materiály s efektem kovu, lamé, vyšívané materiály, zdobené drobnými otvory nebo cvočky, byly často kombinované tak, aby bylo dosaženo něčeho nového.

Na botách můžeme najít krakelování, zacení či stříbření, zdobení laserem nebo řezbou „intaglio“, či pro obuv úplnou novinku – techniku plisé. Všechny tyto detaily najdeme na modelech klasického anglického stylu i sneakersech, které spojují eleganci s pohodlím. Opakem zdobení jsou boty z nepodloženého nubuku, které svojí jednoduchost propojují s celou paletou barev od přírodních odstínů po barvy cukrovinek, azurovou, růžovou nebo žlutou.

Další kontrast tvoří linie obuvi zdobené korálky, štrasem, cvočky, které působí jako designérské kousky.

Kolekce nabízí obuv na všední den, bežecké boty, pohodlné sandály, baleríny, polobotky, pánské boty, dřeváky, boty na klínku až po vysoké lodičky. Aktuální sjou zvláště težké, čtvercové podpatky, které se vracejí na mokasínech, sandálech či botách s otevřenou špičkou.

V kolekci najdeme několik psaníček a kabelek přes rameno, které doplňují některé kolekce obuvi na podpatku i sneakers bot.