Společnost Fashion Lights s.r.o. provozuje butiky se značkou TOSCA BLU v České republice.

TOSCA BLU nabízí bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, doplněným kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Za zrodem značky TOSCA BLU stojí společnost Minoronzoni, která brzy po svém založení v roce 1978 získala vedoucí postavení na trhu s koženým zbožím a doplňky v Itálii a stala se dodavatelem a partnerem významných italských i celosvětových značek luxusního a módního sektoru. Více než 35letá tradice ve výrobě kožených pásků a s tím spojené zkušenosti, vysoká kvalita produktů a know-how typické pro produkty Made in Italy, vedli zakladatele společnosti, pana Giacoma Ronzoni, k rozšíření portfolia firmy.

V roce 1998 založil značku TOSCA BLU představující ucelenou kolekci kabelek spolu s malým koženým zbožím, pásky, šperky a dalšími doplňky. Kolekce TOSCA BLU se vyznačují čistými liniemi, mladistvým vzhledem plným ženskosti, skvělým poměrem ceny a kvality a důrazem na výběr kůží a řemeslné zpracování.

Na úspěch značky navázala společnost založením TOSCA BLU Shoes se samostatnou linií bot.

PRACOVNÍ POZICE

Staňte se součásti týmu TOSCA BLU

Nyní není uvolněna žádná pracovní pozice

přidáno dne: 4/4/2017

I přesto budeme rádi pokud zašlete Váš životopis na adresu: info@fashionlights.cz.
V případě uvolnění vhodné pracovní pozice Vás budeme kontaktovat.

PRO PARTNERY

Začněte úspěšné podnikání s TOSCA BLU

Společnost Fashion Lights s.r.o. je výhradním zastupitelem módní značky TOSCA BLU a TOSCA BLU Shoes v České republice. Fashion Lights s.r.o. provozuje značkové obchody těchto značek na území hlavního města Praha.

V případě, že by měla jiná společnost zájem o prodej produktů značky TOSCA BLU nebo o otevření a provozování značkových obchodů TOSCA BLU, stačí se obrátit na společnost Fashion Lights s.r.o, která zájemcům pomůže vše zařídit. Cílem značky TOSCA BLU je její rozšiřování na místním trhu.

Máte-li zájem o prodej produktů TOSCA BLU nebo otevření značkové prodejny a máte potřebné finanční zázemí, neváhejte se obrátit na naší retail manažerku:

Bc. Miroslava Menderová
menderova@fashionlights.cz
+420 602 350 083