Společnost Milano Praha, s.r.o. provozuje butiky se značkou TOSCA BLU v České republice.

TOSCA BLU nabízí bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, doplněným kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Za zrodem značky TOSCA BLU stojí společnost Minoronzoni, která brzy po svém založení v roce 1978 získala vedoucí postavení na trhu s koženým zbožím a doplňky v Itálii a stala se dodavatelem a partnerem významných italských i celosvětových značek luxusního a módního sektoru. Více než 35letá tradice ve výrobě kožených pásků a s tím spojené zkušenosti, vysoká kvalita produktů a know-how typické pro produkty Made in Italy, vedli zakladatele společnosti, pana Giacoma Ronzoni, k rozšíření portfolia firmy.

V roce 1998 založil značku TOSCA BLU představující ucelenou kolekci kabelek spolu s malým koženým zbožím, pásky, šperky a dalšími doplňky. Kolekce TOSCA BLU se vyznačují čistými liniemi, mladistvým vzhledem plným ženskosti, skvělým poměrem ceny a kvality a důrazem na výběr kůží a řemeslné zpracování.

Na úspěch značky navázala společnost založením TOSCA BLU Shoes se samostatnou linií bot.

PRACOVNÍ POZICE

Aktuálně nemáme otevřené žádné volné pozice

PRO PARTNERY

Začněte úspěšné podnikání s TOSCA BLU

Společnost Milano Praha, s.r.o. je výhradním zastupitelem módní značky TOSCA BLU a TOSCA BLU Shoes v České republice. Milano Praha, s.r.o. provozuje značkové obchody těchto značek na území hlavního města Praha.

V případě, že by měla jiná společnost zájem o prodej produktů značky TOSCA BLU nebo o otevření a provozování značkových obchodů TOSCA BLU, stačí se obrátit na společnost Fashion Lights s.r.o, která zájemcům pomůže vše zařídit. Cílem značky TOSCA BLU je její rozšiřování na místním trhu.

Máte-li zájem o prodej produktů TOSCA BLU nebo otevření značkové prodejny a máte potřebné finanční zázemí, neváhejte se obrátit na nás.