Společnost Fashion Lights s.r.o. provozuje butiky se značkou TOSCA BLU v České republice.

TOSCA BLU nabízí bohatou nabídku kožených kabelek, obuvi a dalších doplňků inspirovaných italským životním stylem, doplněným kvalitním materiálem a precizním zpracováním. Za zrodem značky TOSCA BLU stojí společnost Minoronzoni, která brzy po svém založení v roce 1978 získala vedoucí postavení na trhu s koženým zbožím a doplňky v Itálii a stala se dodavatelem a partnerem významných italských i celosvětových značek luxusního a módního sektoru. Více než 35letá tradice ve výrobě kožených pásků a s tím spojené zkušenosti, vysoká kvalita produktů a know-how typické pro produkty Made in Italy, vedli zakladatele společnosti, pana Giacoma Ronzoni, k rozšíření portfolia firmy.

V roce 1998 založil značku TOSCA BLU představující ucelenou kolekci kabelek spolu s malým koženým zbožím, pásky, šperky a dalšími doplňky. Kolekce TOSCA BLU se vyznačují čistými liniemi, mladistvým vzhledem plným ženskosti, skvělým poměrem ceny a kvality a důrazem na výběr kůží a řemeslné zpracování.

Na úspěch značky navázala společnost založením TOSCA BLU Shoes se samostatnou linií bot.

PRACOVNÍ POZICE

Staňte se součásti týmu TOSCA BLU

Asistent/ka prodeje

11/6/2018

Italská značka TOSCA BLU hledá posilu do svého týmu na pozici asistent/ka prodeje. Pokud Vás baví móda, jste komunikativní, energický, flexibilní a přátelský typ člověka, zašlete nám svůj životopis. Nástup možný ihned. Práce na plný či částečný úvazek. Těšíme se na Vás.

POŽADUJEME:

  • Prozákaznický přístup
  • Příjemné vystupování
  • Komunikativnost
  • Angličtina + další jazyk výhodou
  • Nástup ihned

NABÍZÍME:

  • Pracovní poměr na HPP či brigádu
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Pracoviště v centru Prahy
  • Zaměstnanecké benefity
  • Práci v prostředí prémiové značky


KONTAKT:
email: info@fashionlights.cz, telefon: +420 739 162 047

PRO PARTNERY

Začněte úspěšné podnikání s TOSCA BLU

Společnost Fashion Lights s.r.o. je výhradním zastupitelem módní značky TOSCA BLU a TOSCA BLU Shoes v České republice. Fashion Lights s.r.o. provozuje značkové obchody těchto značek na území hlavního města Praha.

V případě, že by měla jiná společnost zájem o prodej produktů značky TOSCA BLU nebo o otevření a provozování značkových obchodů TOSCA BLU, stačí se obrátit na společnost Fashion Lights s.r.o, která zájemcům pomůže vše zařídit. Cílem značky TOSCA BLU je její rozšiřování na místním trhu.

Máte-li zájem o prodej produktů TOSCA BLU nebo otevření značkové prodejny a máte potřebné finanční zázemí, neváhejte se obrátit na nás.